3 טיפים לתרגול כתיבה באנגלית עבור מתחילים

כשאתה בתחילת הדרך, יכול להיות לך קשה למצוא דרכים לתרגל את כישורי הכתיבה שלך באנגלית. אם פתחת את חוברת העבודה הראשונה שלך באנגלית רק השנה – סביר להניח שאתה עדיין לא מוכן להתחיל לכתוב רומן. …

כשאתה בתחילת הדרך, יכול להיות לך קשה למצוא דרכים לתרגל את כישורי הכתיבה שלך באנגלית. אם פתחת את חוברת העבודה הראשונה שלך באנגלית רק השנה – סביר להניח שאתה עדיין לא מוכן להתחיל לכתוב רומן.

אז מה אפשר לעשות? במאמר זה, נעבור על שלוש פעילויות קלות שתוכל לבצע כדי לשפר את כישורי הכתיבה שלך באנגלית, גם אם אתה מתחיל מוחלט!

בואו נתחיל לכתוב!

3 טיפים למתחילים לתרגל את הכתיבה שלהם באנגלית

1. הצטרף לפורום

הדבר הראשון שאתה יכול לעשות – אפילו מהיום הראשון, הוא להצטרף לטנדם או לפורום ברשת. אלו משאבים מושלמים למתחילים מכיוון שאתה יכול לכתוב על נושאים שמעניינים אותך ולתרגל עם דוברי שפת אם.

ישנם המון משאבים מקוונים שבהם ניתן להשתמש כדי להתאמן בכתיבה בסיסית. לדוגמה, אפליקציות כמו HelloTalk הן דרך מצוינת לשלוח הודעות פשוטות לדוברי שפת אם ולתרגל את כישורי האנגלית שלך. היות שזה כמו הודעת טקסט, אתה יכול לדבר על נושאים קלים מבלי לדאוג על נושאים מתקדמים מדי!

פורומים מקוונים כמו Reddit הם עוד דרך מצוינת לכתוב על נושאים מעניינים. מכיוון שאין מגבלת זמן או לחץ, אתה יכול להשקיע את כל הזמן שאתה צריך כדי לבדוק את הדקדוק שלך ולהשתמש גם במילונים מקוונים.

2. שחק משחקים

כשזה מגיע לכתיבה, ישנם שלושה יסודות עיקריים שעליהם אתה צריך לעבוד: אוצר מילים, איות, ודקדוק. ואחת הדרכים הטובות ביותר לשפר את שלושת התחומים הללו היא עם משחקים מקוונים בחינם!

אתה יכול לשחק במשחקי אוצר מילים או משחקי איות כדי לתרגל את כישורי הכתיבה הבסיסיים האלה מבלי שזה ייראה כמו מטלה. אם אין לך מצב רוח לשבת ולכתוב פסקה מלאה, אז משחק מהיר בטלפון שלך הוא עדיין דרך מצוינת לתרגל את יסודות הכתיבה.

3. כתוב כל יום

זה אולי נראה מובן מאליו, אבל תרגול קבוע מביא למושלמות! הדרך הטובה ביותר לשפר את הכתיבה שלך היא לשבת ולהשקיע את הזמן כל יום ויום.

אבל אתה לא צריך לכתוב אותו דבר כל יום. אתה יכול לעבוד על יומן יומי, לעשות תרגילים פשוטים בחוברת עבודה, או לכתוב מכתב לחבר לעט.

האמת היא – זה לא משנה איך אתה כותב או מה אתה כותב, כל עוד אתה מתאמן. אז מצא משהו שמעניין אותך ופשוט תעשה את זה! כשמדובר בשפות, לפעמים הדרך הטובה ביותר ללמוד היא באמצעות עשייה. אז הקפד לשבת כל יום – אפילו ל-15 דקות בלבד – ולעבוד על הכישורים האלה.

עכשיו זה הזמן לכתיבה

עקביות היא המפתח, אז הדבר החשוב ביותר הוא להיות עקבי. למרות שההתחלה היא תמיד הכי קשה, ככל שתתאמן יותר, כך זה יהפוך קל יותר.

אז אל תפחד לעשות טעויות ופשוט התחיל לכתוב!

כתיבת תגובה