קורס אנגלית עסקית מומלץ: למד לדבר אנגלית באופן מקצועי: אחד על אחד, באינטרנט ובטלפון

ברוכים הבאים, אם הגעתם לפה לקבל מידע על קורס אנגלית עסקית מומלץ ממוקד בלימוד דיבור אנגלית (מה שמכונה אנגלית מדוברת). הגעתם למקום הנכון, בכתבה זו נסקור את הקורס "Speak English Professionally: In Person, Online & …

אתה נמצא: דף הבית » קורס אנגלית אונליין » קורס אנגלית עסקית מומלץ: למד לדבר אנגלית באופן מקצועי: אחד על אחד, באינטרנט ובטלפון

ברוכים הבאים, אם הגעתם לפה לקבל מידע על קורס אנגלית עסקית מומלץ ממוקד בלימוד דיבור אנגלית (מה שמכונה אנגלית מדוברת). הגעתם למקום הנכון, בכתבה זו נסקור את הקורס "Speak English Professionally: In Person, Online & On the Phone" .

קורס חינם להרשמה ולמידה עם אפשרות שדרוג לקבלת תעודה לסיום קורס בתשלום. מי שמשלם זכאי גם להשתתף בבחינות לאורך הקורס.

למי הקורס מתאים

זהו קורס אנגלית עסקית מומלץ אשר ישפר את היכולת שלכם בניהול שיחות יומיומיות רלוונטיות בסביבה העיסקית. (ראו את נושאי הקורס)

הקורס פתוח לכולם הוא מתאים:

  • לאנשים פרטים הרוצים לשפר את האנגלית המדוברת*.
  • בעיקר לאנשי קרירה הצריכים באופן קבוע לנהל שיחות באנגלית עם עמיתים לעבודה ורוצים לשפר את השפה.

*על אף שהוא קורס לאנגלית עסקית ייתכן וגם האדם הפרטי ירוויח ממנו משום שהוא מלמד ניהול שיחות בין אנשים במצבים שונים. מלמד אוצר מילים שימושי, ניהול שיחות טל' ועוד…

מטעם מי הקורס

קורס מטעם "המכון הטכנולוגי של ג'ורג'יה" אחד ממוסדות המחקר להשכלה גבוהה הטובים ביותר בארה"ב. המכון הטכנולוגי ידוע גם בכינוי ג'ורג'יה טק שם לעצמו דגש לשפר את האנושות דרך מדע מתקדם וטכנולוגיה. המכון ממקום בלב העיר אטלנטה במדינת וירג'יניה ולומדים בו מעל 20 אלף תלמידים לתואר ראשון ותארים מתקדמים בתחומי הטכנולוגיה השונים.

מרצת הקורס

מרצת הקורס היא (כפיים) – עמליה סטפנס. לעמליה תואר שני בהוראה מטעם אוניברסיטת אמורי. היא פיתחה ולימדה מעל ל-7 שנים מגוון רחב של שיעורים במכון לשפות של ג'ורג'יה טק. בנוסף היא לימדה אנגלית בבית ספר ציבורי בג'ורג'יה. בקהיר מצרים, וברפובליקה המרכז-אפריקאית. לפני קריירת ההוראה שלה עמליה עבדה ככתבת עסקית בניו-יורק ובאטלנטה עבור עיתונים, מוציאי-לאור עסקיים וחברות פרטיות.

על הקורס

למד לדבר אנגלית באופן מקצועי: אחד על אחד, באינטרנט ובטלפון הוא קורס אנגלית עסקית קצר אשר יקח זמן משוער של 16 שעות לסיימו. קורס פופולרי מאוד. נכון לכתיבת שורות אלו מעל 750 אלף תלמידים.

לאורך כל הקורס אתם תלמדו איך לדבר אנגלית יותר שוטף ויותר מדויק. תלמדו על שפת גוף וביטוי נכון של מילים. בשילוב של הרצאות, קטעי הבנת הנקרא, בחנים, תרגול וביצוע בפועל של מה שלמדתם אתם תבנו לעצמכם את הכישורים והביטחון הדרושים לניהול שיחה באנגלית בכל מקום בעולם.

זהו קורס MOOC, קיצור של "Massive Open Online Courses" בתרגום לעברית "קורס פתוח מקוון מרובה משתתפים".

על הקורס נקודות עיקריות

  • הקורס נלמד באנגלית
  • מיועד למי שיש לו את הבסיס לאנגלית
  • קורס אנגלית עסקית ממוקד באנגלית מדוברת
  • קורס אונליין
  • מוקלט מראש
  • כל אחד לומד בקצב שלו
  • מחולק ל -5 שבועות
  • זמן משוער לסיום הקורס הוא 16 שעות

נושאי הקורס

בקורס תלמדו איך להציג את עצמכם וליצור רושם ראשוני. אתם תפתחו ותוציאו לפועל כישורי דיבור בשיחה קבוצתית. איך להסכים או לא להסכים עם מישהו, איך להיות ברור, להבהיר מחדש ולתקצר. תלמדו איך לנהל שיחת טלפון. אתם תלמדו תשתתפו במשחק תפקידים של ראיון עבודה באנגלית. אתם תכינו ותציגו מצגת מכירה למוצר או שירות.

שבוע 1

לימוד אוצר מילים עבור ניהול שיחת. 'סמול טוק', והגייה נכונה של משפטים. בסוף שבוע זה תוכלו להציג את עצמכם ב'נאום מעלית'.

שבוע 2

שבוע על שיחות אונליין. לימוד הבסיס של הכרות אונליין, ולימוד השפה לדיון בקבוצה בשיחות ועידה.

שבוע 3

לימוד ניהול שיחת טלפון.

שבוע 4

שבוע זה מתרכז ב-איך להציג את עצמך בראיון עבודה באנגלית. על שפת גוף נכונה, ביטוי נכון של סיומות מילים ותרגול של שאלות ראיון עבודה באנגלית.

שבוע 5

בשבוע זה תיקחו את כל מה שלמדתם לשם יצירת פרזנטציה.

מה חושבים על הקורס תלמידים שלקחו את הקורס?

מעל 2800 איש השאירו חוות דעת על הקורס ומעל 9000 איש דירגו את הקורס בציון 4.7 מתוך 5. (מה שאומר שאפשר להגדירו כ-קורס מומלץ מאוד).

מבין חוות הדעת הרבים, לקחנו כמה וסקרנו אותם. זה מה שיש לחלק מנותני חוות דעת לספר:

רבים מהם מספרים שנהנו ללמוד ושיפרו את האנגלית שלהם. הם משבחים את המרצה על הוראה ברורה ומעניינת ומציינים שנהנו מהלמידה ממנה.

נגד יש שמציינים שזהו קורס לימוד אנגלית עסקית בסיסי מידי מתאים ומומלץ למתחילים, ולא לתלמידי ביניים או למתקדמים.

ניתן לקרוא מאות חוות דעת אותנטיות על הקורס בעמוד ההרשמה לקורס.

הרשמה לקורס

כתיבת תגובה